Get Adobe Flash player

okladka album plotno str1 Tajemnice Światła 2012071317240239

Mini Przewodnik po Szlakach Św. Jana Pawła II

okladka miniprzewodnik internetNo i mamy! Niewielka, ale bardzo praktyczna książeczka w j. polskim właśnie została wydrukowana! Prowadzi nas po śladach Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej, podaje daty i miejsca z Nim związane.

Przyciąga uwagę pięknymi fotografiami Romana Rogozińskiego, Arturo Mari oraz Grzegorza Dziedzica oraz przypomina o możliwości uczestnictwa w Mszach świętych na trasie Szlaków dzięki podanym informacjom z "kościołów szlakowych". Warto się zaopatrzyć i... wyruszyć w drogę!

Przewodnik można nabyć w Księgarni św. Jerzego w Ełku przy katedrze, w Suwałkach przy kościele św. Aleksandra oraz w kościołach na trasie Szlaków Papieskich. W ten sposób wspieramy dzieło Szlaków Papieskich w Diecezji Ełckiej. Cena - jedyne 5 zł!

WĘDRUJ Z NAMI PAPIESKIMI SZLAKAMI!

Zamówienia:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • telefonicznie: 87 621 68 37

COD-logo2Centrum Oświatowo Dydaktyczne, Plac Katedralny 1, 19-300 Ełk, tel. 87 621 68 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

stat4u